EX AWARDS TURKEY®

En Başarılı Çalışan Deneyimi Projeleri İçin Kapılarını Açtı

Başarılı çalışan deneyimi projelerinin ödüllendirildiği ilk ve tek ödül programı olan EX Awards Turkey®, aday dostu bir değerlendirme süreci ile başarının paylaşılmasını mümkün kılıyor.

En İyiler Kapsamlı Bir Değerlendirme ile Belirleniyor

“ADAY DOSTU ÖDÜL” NE DEMEK?

Nice Medya olarak ödül programlarının hem sektörün gelişimi hem de güç projeler için elini taşın altına koyan ve büyük emekler veren sektör profesyonelleri için önemini ve gerekliliğini biliyoruz.

Ancak mevcut ödül programlarının hem zaman hem de maliyet açısından büyük yük getirdiğinin de farkındayız.

Bütün sebeple tüm Nice Medya ödül programlarında “Aday Dostu” bir formatı uyguluyoruz. Bu formatla adayların projeleri, alanlarında uzman, hem akademik hem de sektörel bilgiye sahip isimler tarafından oluşturulan çok boyutlu bir soru seti üzerinden değerlendiriyor.

Adaylar açısından ise detaylarına ve verilere hakim durumda oldukları projeleri hakkındaki soru setlerini yanıtlamaları çok kısa bir zaman diliminde gerçekleşiyor.

Ek sunum vb. çalışmalar olmamasından dolayı ise ek maliyetler yaratmıyor.

123
Kimler Ödül Alıyor?Ödüllü Projeleri Tanıma İmkanıNasıl Başvurabilirim?
+Aday projelerin çok boyutlu incelenmesi konusu en yüksek puanı alan ilk 3 proje ödül almaya hak kazanır.   +Bazı boyutlarda öne çıkan projeler kendi başlıklarında “Özel Ödül” almaya hak kazanır.  7 Mayıs 2024’te gerçekleşecek olan Çalışan Deneyimi Konferansı’nda proje sahipleri tarafından sektörle paylaşılıyor. Böylece ödül getiren başarılar ve kazanan liderler tüm çalışan deneyimi profesyonelleri ile buluşuyor.info@nicemedya   veya 0 212 343 45 24 veya TIKLAYARAK bize ulaşabilirsiniz

Programın tamamına göz atmak ister misiniz?

  • Son Başvuru Tarihi 29 Nisan 2024
  • Adaylık Bedeli 300 Euro

GEÇTİMİZ YIL ÖDÜL ALAN MARKALAR

1.LİK ÖDÜLÜ
MULTINET UP
2.LİK ÖDÜLÜ
OPET FUCHS

3.LÜK ÖDÜLÜ
AKTİFBANK
Liderlik Özel Ödülü
AKİŞ GYO
Performans Kültürü Özel Ödülü
TÜRKİYE FİNANS

ÇALIŞAN DENEYİMİ NEDİR?

Özetle bir çalışanın etkileşimleri, izlenimleri, duyguları ve daha fazlasını içerecek şekilde çalıştığı kuruluşla ilgili sahip olduğu deneyimlerin toplamını ifade eder.

5. E X AWARDS TURKEY®, çalışan deneyimini bu tanımıyla ele alarak, bu yönde kurumun oluşturduğu stratejileri ve çalışan üzerindeki etkilerini inceleyen, bir ödül programıdır. En yüksek puanı alan 3 kurum dereceye girerek 5. E X AWARDS TURKEY®’den ödül almaya hak kazanır.

Ayrıca incelemenin bazı boyutlarında güçlü yönleri ile öne çıkan markalar, ödül programı kapsamında “özel ödül” kategorisinden ödül almaya hak kazanır.

Tüm ödül sahipleri 4 Haziran 2024’te gerçekleştirilecek olan 5. Çalışan Deneyimi oturumunda konuşmacı olarak yer alarak kendilerine başarıyı getiren ipuçlarını, bilgileri aktarıyor ve tüm sektörlerden markalara ilham veriyor.