CX Awards 2019’da Neler oldu?

İzleyiciler açısından;

Öncelikle Türkiye’de ilk kez bir yarışmayı izleyenler, kazanan projelerin sunumları ile tıpkı bir konferansa katılmış gibi, hem de en iyilerin sunum yaptığı bir konferansa katılmış gibi, dopdolu bilgilerle yarışmayı izlediler.

Bankacılıktan sağlığa, sigortacılıktan havayollarına kadar uzanan bir yelpazede pek çok farklı sektörden gelen seçkin bir izleyici kitlesi  notlarını alarak geceden ayrıldılar.

Kazanamayan adaylar açısından;

İlk olarak asıl amacı Türkiye’nin en iyi müşteri deneyimi projelerinin, bu ülkenin müşteri deneyimini yöneten profesyonelleri ile buluşması olduğu için, CX Awards’un adayları  kamuoyuna açıklanmadı.

Ancak bu yarışmada KAYBEDENLER DE KAZANDI. Çünkü kazanamayan firmalarımız, kendilerini değerlendiren jüri tarafından özel bir mektupla;

Neden kazanamadıkları hakkında ve aday projenin geliştirilmeye açık yönlerinin anlatıldığı detaylı bir mektupla bilgilendirildi.

Nice Medya olarak bu destekten dolayı, pek çok ÖDÜL ALAMAYAN ADAYDAN TEŞEKKÜR ALDIĞIMIZI söylemekten gurur duyuyoruz.

Son olarak ödül alanlar açısından;

Ödül almaya hak kazanacak nitelikte projeleri yaratmış olan liderler, takımlarına bu gururu yaşatmanın haklı sevincini yaşadılar. Kurumsal olarak ise aldıkları ödül hakkında haberler basında geniş yer bularak, markanın müşterisine verdiği önemi ispatlamış oldu.