MÜŞTERİ DENEYİMİNİN İLK YARIŞMASI


CX Awards’ta  diğer yarışmalardan farklı olarak Türkiye’nin ilk CX eserlerini vermiş önemli akademisyen isimlerden oluşan Jürimiz, aynı zamanda yalnızca aday projeleri değerlendirmekle kalmıyor, bahsettiğimiz değerli birikimlerini, kazanamayan adaylara projelerinin geliştirilmeye açık yönlerini kendilerine detaylı bir mektupla açıklayarak, ödül alamayanların da kazanmalarını sağlıyor.

Jürimiz aynı zamanda ödül töreni gününde yapacakları konuşmada ödül alan projelerin, hangi yönleri ve başarıları ile ödül almaya hak kazandıklarını, alamayan projelerin ise genel olarak (kurum veya şahıs ismi belirtilmeksizin- CX Awards’ta adaylar dahi açıklanmaz) hangi yönlerinin yeniden ele alınması gerektiğini açıklayarak, ödül töreninde bulunan izleyicilerin de kazanmasını sağlıyor.

Ödül töreninde ayrıca ödül kazanan projelerin sunumlarının yapılması da hem yine izleyiciye kazandırıyor hem de ödül  hakkında hiçbir soru işaretine yer bırakmıyor.

Bu özellikleriyle CX AWARDS daha önce hiçbir ödülde görülmeyen, kazananların sunumları ile birlikte İLK VE GERÇEK MÜŞTERİ DENEYİMİ ÖDÜLLERİ olarak ortaya çıkıyor.

 

Daha Fazlası için Tıklayın