Öncelikle aşağıdaki linki incelemenizi tavsiye ediyoruz

Kimler Katılmalı?  Tıklayınız
Süreç
  • Başvurular İLK İLETİŞİM FORMU üzerinden başlıyor. Bu formda aday adayından, hangi kategori/kategorilerde aday başvurusunda bulunacağı ve projesi/projeleriyle ilgili kısa bilgi talep edilir.  Bu form ile amaçlanan; aday proje veya projelerin jürinin tanımladığı kategoriye uygunluğunun, ön incelemesini yapılmasıdır.       Bu form TALEBİNİZ ÜZERİNE Nice Medya tarafından size ulaştırılır. 

Son başvuru tarihi 30 Nisan 2021, Cuma

  • Bu bilgiler doğrultusunda adaylığına karar verilen kuruma NİCE MEDYA TARAFINDAN, jürinin hazırladığı ve üzerinden değerlendirme yapacağı detaylı form iletilir.  

4.000 TL’lik başvuru bedelinin ödenmesini takiben adaylık süreci başlar.   

Son tarih:  7 Mayıs 2021, Cuma

  • Adayın jürinin ilettiği formu doldurarak, Nice Medya’ya teslim etme tarihi 28 Mayıs 2021, Cuma’dır. 
  • Bu tarihten sonra jürinin değerlendirme süreci başlar.  Jüri gerekli gördüğü takdirde Nice Medya üzerinden yazılı olarak adaya ek sorular iletebilir, açıklamalar talep edebilir.
  • Ödül almaya hak kazanan firmaların, açıklanma tarihi 1 Haziran 2021, Salı’dır 
  • Ödül almaya hak kazanan projeler 10 Haziran ‘de ONLINE ÖDÜL TÖRENİ ile kamuoyuna açıklanacak, Törende proje sahipleri kazanan projeler hakkında bilgi vereceklerdir.
  • Ödül almaya hak kazanamayan firmalar, Jüri tarafından projeye özel olarak hazırlanmış ve detaylı bir mektupla bilgilendirilecektir.

SÜRECİ BAŞLATMAK ÜZERE  aday olmak için tıklayın

*Müşteri deneyiminde belirlenen kategorilerde öncü bir projeye sahip olduğuna inanan her lider markasıyla katılımcı olabilir.

*Aday projenin ölçümlenebilir sonuçlarının alınmış veya alınabiliyor olması yeterli.

*Değerlendirme formu açık, net, az,  çoğu çoktan seçmeli soruların yer aldığı bir form olarak hazırlanıyor, Katılımcıyı yormuyor,

Hazırlık süreci vakit almıyor, hazırlık için ekstra para harcanmıyor.

Yalnızca katılım bedeli ödeniyor. 4.000TL+KDV’dir.

Projesine güvenen herkes pratikte aday katılımcıdır.

Yasal Uyarılar ve Gizlilik

CX Awards Turkey- Müşteri Deneyimi Ödülleri’nin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır.

Müşteri Deneyimi Arenası için oluşturulan websitesi doğrultusunda girilen içeriklerin, siteye eklenmiş doküman, grafik ve tasarımlar aksi belirtilmediği ya da gerekli izinler alınmadığı sürece kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.

Ayrıca adaylık ve ilk iletişim formu kapsamında Nice Medya’ya iletilen projeler sadece değerlendirme amaçlı olup, aday firma ve/veya yetkilisi tarafından izin verilmediği veya talep edilmediği sürece Nice Medya bunları yayma, basım yoluyla dağıtma ve herhangi başka bir iletişim kanalıyla paylaşma hakkına sahip değildir.

Etkinlik kapsamında proje sahibi, ödül almaya hak kazanan projesi hakkında, yetkilendirdiği kişiler aracılığıyla, ödül töreninde katılımcılara bilgi verecektir.